OK
وب سایت آی پی اچ کو
history

معرفی شرکت

شرکت فرآورده هاي تزريقي و دارويي ايران در سال 1335 تحت عنوان شرکت لابراتورهاي دون باکستر به ثبت رسيده و شروع به کار نمود . پس از پيروزي انقلاب اسلامي ايران نام شرکت به شرکت فرآورده هاي تزريقي ايران تغيير يافت و با گسترش انواع توليدات خود در زمينه توليد جامدات دارويي به شرکت فرآورده هاي تزريقي و دارويي ايران تغيير نام داد.
در حال حاضر اين شرکت به سبب داشتن تجارب ارزنده و بسيار طولاني در تهيه داروهاي تزريقي با حجم بالا (LVP ) يکي از بزرگترين توليد کنندگان اين قبيل محصولات در سطح کشور محسوب شده و با اعتقادي راسخ به کيفيت و استاندارد هاي جهاني و با هدف افزايش رضايت مندي مصرف کنندگان داراي 3 واحد توليد محلول هاي تزريقي ( LVP ) ، يک واحد توليد جامدات دارويي شامل قرص و کپسول و يک واحد توليد ويال آب مقطر ( SVP ) مي باشد.

 • دريافت نشان و استاندارد بين المللي FCC ، انتخاب نخست مشتريان و سرمايه گذاران در معاملات بورس از کشورآلمان در سال94
 • دريافت نشان زرين کيفيت و مرغوبيت توليدات از اجلاس متخصصين Bainex درسال94
 • دريافت جايزه ” شهرت برند ” از طرف اتحاديه اروپا EBC*L و کلينيک برند به ميزباني کرواسي در شهر زاگرب
 • دريافت مدرک بين المللي ” شايستگي مديريت اتحاديه اروپا EBC*L ” از طرف اتحاديه اروپا EBC*L و کلينيک برند در شهر زاگرب
 • دريافت لوح تقدير در بهره وري و کيفيت از جشنواره ملي بهره وري
 • کسب لوح Best Documentation Management از شرکت Quality Austria در پي اخذ گواهينامه مديريت کيفيت
 • دريافت تقديرنامه درکسب رتبه دوم کيفيت و شفافيت اطلاعات دربين کليه شرکت‌هاي پذيرفته شده دربورس اوراق بهادارتهران با افزايش رشد شاخص هاي مربوط در سال 93
 • دريافت لوح تقدير براي عملکرد مناسب در بخشهاي جانبي از طرف اتاق بازرگاني
 • داراي گواهينامه ISO9001-2008(مديريت کيفيت) 
 • انتخاب مديريت عامل شرکت بعنوان مدير برتر و نمونه شهرستان ري در سالهاي 89 و 90
 •   کسب لوح تقدير عنوان مشتريان خوش حسابي از بانک تجارت
 • دريافت جايزه بهره وري مواد از انجمن ملي بهره وري ايران در بين 50 شرکت داروسازي در سال 1390
 • مطرح و خوشنام بودن شرکت فراورده هاي تزريقي و دارويي ايران درسازمان بورس و اوراق بهادار و دريافت تقديرنامه به عنوان شرکتي بهره ور و کارآمد و مورد اطمينان ، با افزايش رشد شاخص هاي مربوطه در بين ساير شرکت ها
 • دريافت لوح تقدير براي عملکرد مناسب در بخش هاي جانبي از سوي اتاق بازرگاني صنايع و معادن ايران
 • انتخاب مديريت عامل شرکت بعنوان مدير کار آفرين و برتر شرکت از سوي مجلس شوراي اسلامي ، وزارت صنعت ، معدن و تجارت و اتاق بازرگاني در سالهاي 93 و 94

در حال حاضر شرکت فرآورده هاي تزريقي و دارويي ايران با در اختيار داشتن 315 نفر نيروي انساني در بخش هاي مختلف توليد ، کنترل کيفيت ، فني مهندسي ، واحد تحقيقات و واحد هاي پشتيباني ، با افزايش سطح علمي کارکنان خود به نفش منابع انساني کيفي و دانش مدار تأکيد ورزيده و با جذب نيروهاي زبده ، تحصيلکرده و متخصص در سطوح عالي ، در راستاي اعتلاي بهره وري صنعت ملي کشور عزيزمان همواره کوشا مي باشد.
گالري افتخارات ما اشتياق و تمناي ما  ايستادن بر بلنداي کيفيت و رسيدن به جايگاه برتر و ارزش آفريني براي بيماران، مشتريان، کارکنان، شرکاي تجاري، سرمايه گذاران ، سهامداران  و جامعه جهاني است که در آن زندگي مي کنيم. ما در حال ايجاد يک تاثير مثبت براي نسل هاي آينده هستيم.


شرکت فرآورده‌هاي تزريقي و داروئي ايران به‌عنوان يکي از پيشگامان صنعت داروسازي ايران براي ايفاي نقشي مؤثر و راهگشا در فرآيند درمان و سلامت، خود را متعهد مي‌داند تا با رعايت حداکثري استانداردهاي حرفه‌اي و علمي در کليه فرآيندهاي توليدي و پشتيباني خود، نيازها و انتظارات مشتريان را برآورده سازد.
خط‌مشي کيفيت شرکت فرآورده‌هاي تزريقي و داروئي ايران مبتني بر تعهد مشترک کارکنان و مديريت شرکت براي دستيابي به الزامات کيفي، استقرار اصول GMP  و نوآوري و توسعه محصول به اتکاي فعاليت‌هاي نظام‌مند، برنامه‌هاي جامع و آينده‌نگر، بهبود پيوسته، بازنگري و به‌روزرساني معيارها و روش‌ها، گسترش دانش و مهارت سرمايه‌هاي انساني است.
شرکت فرآورده‌هاي تزريقي و داروئي ايران رعايت الزامات زيست‌محيطي و مسئوليت‌پذيري در قبال تأثيرات جاري و آتي بر محيط‌زيست را به‌عنوان يکي از اهداف اصلي برنامه‌ها و فعاليت‌هاي خود قرار مي‌دهد.
استقرار نظام تضمين کيفيت مبتني بر استانداردهاي ISO9001 به‌عنوان تصميمي راهبردي در بالاترين سطح سازماني شرکت فرآورده‌هاي تزريقي و داروئي ايران اتخاذشده و تأمين منابع لازم براي پياده‌سازي و نگهداشت آن در دستور کار قرارگرفته است. ارزش‌هاي اين خط‌مشي در جايگاه ارزش‌هاي بنيادي شرکت فرآورده‌هاي تزريقي و داروئي ايران بوده و زمينه‌هاي تفکر، برنامه‌ريزي و اقدامات شکل‌گرفته در شرکت را بازتاب مي‌کند.
ماموريت ما نجات و حفظ جان بيماران و الهام بخش کار ما تعهد به ارائه محصولات و خدماتي است که ساختار اصلي بهداشت و سلامت جامعه مي باشند. در راهي که بيش از 60 سال است که در آن  قدم نهاده ايم کليد واژه هاي ما  بخش کيفيت و ايمني است که مستمرا به کار مي گيريم وافتخارمان استفاده از آخرين فناوري ها در توليد محصولات و ارزش آفريني هر چه بيشتر براي کليه ذينفعان است.Iranian Parenteral & Phamaceutical Company
   
I   (Innovative perspective & Integrity) نو آوري و خلق ايده هاي نوآورانه  ، يکپارچگي و مسئوليت پذيري براي تمامي کارکنان
P  (productivity ) بهره وري  با   ديدگاه بهبود سلامتي  ، ايمني و انعطاف پذيري و ارائه محصولات براي مراقبت هاي بهداشتي پيشگيرانه.
P  (perspective ) چشم انداز ما رسيدن به جايگاه برتر در نظام سلامت و بهبود بخشيدن به کيفيت زندگي انسان ها ست.
C   (change the world) امروزه ميليونها نفر از مردم دنيا بدون دسترسي به امکانات اوليه بهداشت و سلامتي مي باشند هزاران بيمار هنوز درمان کافي برايشان وجود ندارد و ميليونها نفر از مردم از بيماري رنج مي برند ما مي خواهيم اين را عوض کنيم.

ما با توليد محصولات با کيفيت در تلاش براي ايجاد يک تفاوت معني دار در زندگي مردمي هستيم که مصرف کننده محصولات ما هستند.
ميليون ها پزشک و بيمار در بيمارستان ها به محصولات ما متکي هستند .محصولات ما اساس بنيادين ساختار بهداشت و نظام سلامت جامعه است.تضمين کيفيت درشرکت فراورده هاي تزريقي و داروئي ايران  با پايش مداوم بازدهي سيستم هاي کيفيتي و بکارگيري الزامات قانوني و راهبردهاي صنايع پويا محقق مي گردد. نوآوري، چابکي و انعطاف پذيري مناسب در پاسخ دهي به نيازهاي حوزة سلامت با اتکا بر نيروي انساني خلاق و متعهد ميسر مي شود.